Właścicielem i kierownikiem Ośrodka Szkolenia Kierowców jest Tomasz Jarosz. W jego osobie, każdy z kursantów, odnajdzie nauczyciela, wykładowcę, instruktora jazdy, a także fana motoryzacji, który na temat samochodów i wszystkiego co się wokół nich dzieje mógłby nie kończyć mówić.

 

Doświadczenie na drogach Polski i Europy, to dla Tomasza  przejechane grubo ponad 1 milion kilometrów. Z tak dużym bagażem doświadczeń, wiedza przekazywana swoim uczniom, zawsze "okraszana jest" niepowtrzalnymi faktami, pochodzącymi z poczynionych w trakcie jazd obserwacji.

 

Naszym znakiem rozpoznawczym, jest cierpliwość i wyrozumiałość podczas prowadzonych szkoleń. Rozumiemy konieczność powtarzania czynności, które dla jednych są proste, lecz innym sprawiają większą trudność. Nie kończymy tylko dlatego szkolenia, że minął jego czas. Decyzję o dopuszczenia uczestnika kursu do egzaminu, a tym samym do dalszej, samodzielnej jazdy bez L-ki na dachu podejmujemy odpowiedzialnie, wiedząc że ruch po drogach, to nie zabawa w witruanym świecie, ale codzienny stres i konieczność skupienia oraz przewidywania zachowań innych kierujących.

 

     Jako fan samochodów, posiadający solidna podstawę techniczną, Tomasz jest w stanie zainteresować  światem motoryzacji  nawet najbardzieje zagorzałego jej przeciwnika. W tym miejscu dowiecie się Państwo m. in, że sprzęgło to nie jest to "coś" co naciskamy w chwili ruszania lub zmiany biegów, ale cały mechanizm, którego poznanie bardzo nam  ułatwi  jego obsługę i ograniczy ilość "skoków żabki", podczas pierwszsych godzin jazdy.

 

    Po ukończonym kursie i pozytywnie zdanym egzaminie, staniecie Państwo przed dylematem zakupu samochodu, tego pierwszego prawdziwego auta, do samodzielnego poruszania sie po drogach. Tutaj również jesteśmy pomocni w kwestii doradctwa, a nawet pośrednictwa w zakupie samochodu.